ПОПУЛЯРНИХ ПИТАНЬ НА ТЕМУ «ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ» - вакансии за границей со специализацией - узнать стоимость оформления визы на сайте vizamarket.com

5 ПОПУЛЯРНИХ ПИТАНЬ НА ТЕМУ «ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ»

1) За скільки часу можна відкрити робочу візу в Польщу?
Документи готуються, в середньому, 1-3 тижня, але все залежить від черги до візового центру. Дата подачі призначається залежно від консульського округу. На сьогоднішній день, найкоротші черги у візових центрах Херсона, Одеси, Києва, Кропивницького. Найдовші — це візовому центрі міста Луцьк, Рівне, Хмельницький та Запоріжжя. Розглядаються документи, в середньому, 6 робочих днів з наступного дня подачі, але можуть бути затримки. В такому випадку, оформлення візи у вас займе 4-6 тижнів.
2) Чому працедавець дав запрошення тільки на 90 днів?
Якщо працедавець виписав запрошення лише на 90 днів, швидше за все у цьому році ви вже працювали офіційно по безвізовому режиму. В такому випадку, запрошення для отримання візи виписується на залишок днів, які ви можете працювати в Польщі.
3) Помилка у запрошенні, що робити?
Якщо працедавець припустився помилки в запрошенні, це не критично. Важливо, щоб помилок не було в серії та номері паспорта. У такому випадку, краще попросити компанію написати лист-підтвердження і прикріпити його до документів, які будете віддавати на розгляд. У листі-підтвердженні працедавець повинен вказати що чекає вас на роботу і допустив помилку в запрошенні, правильно вказати ваші паспортні дані.
4) Які основні причини відмови у візі?
— причина в запрошенні. Неіснуюча компанія, компанія не платить податки, йдуть перевірки в компанії.
— раніше були відмови або депортації.
— неофіційно працювали по польській візі в інших країнах ЄС.
— не надали всі документи.
5) Чи можна працювати по польській візі в інших країнах ЄС?
Єдиний випадок, коли можна працювати по польській візі в інших країнах ЄС, це оформлення листа про відрядження А1. Що це означає? — польський працедавець має контракт з компанією, яка знаходиться і здійснює діяльність в іншій країні ЄС і відправляє свого працівника у відрядження. При цьому податки платяться на території Польщі. Будьте обережні, не всі країни визнають такого роду легалізацію.

Мы в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка