АНУЛЮВАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ РОБОЧОЇ ВІЗИ

Анулювання польської візи  може відбуватися по ряду причин як з боку власника візи, так і з боку приймаючої держави.

 

Консульство або прикордонний контроль можуть анулювати візу, якщо:

— Сталося порушення законодавства в самій Польщі або на території будь-якої країни Європейського союзу;

— Якщо була спроба потрапити в країну з  порушеннями законодавства.

 

Анулювання національної візи — справа досить серйозна незалежно від того, з якої причини і за яких умов це відбувається. Адже це може стати серйозною проблемою для наступного отримання дозволу.

 

У Польщі процедура анулювання буває 3х видів:

     заборона заїзду

1. Анулювання — процедура відбувається при перетині кордону співробітниками митного контролю.  

Її мета — обмежити в’їзд небажаних осіб. Окремою процедурою вважається відмова при в’їзді. Не плутати! Віза не анулюється, а й в’їзд обмежується.

2. Скасування — це процедура анулювання візи без можливості її відновлення. Відбувається, якщо громадянин іншої держави порушив закон Польщі.

3. Скорочення терміну дії візи — відбувається, коли іноземця депортують з країни внаслідок вчинення ним неправомірних дій.

 

Іноді попередньо отримане запрошення від роботодавця анулюється в односторонньому порядку. Хоча віза була відкрита на його підставі, це не є причиною її анулювання. Просто тепер вам необхідно буде знайти нову роботу і отримати у роботодавця нове запрошення. Це ніяк не впливає на саму візу.

 

Причини анулювання візи. Візу можуть анулювати, якщо іноземний громадянин:

— Потрапив в списки громадян, небажаних для перебування в ЄС;

— Загрожує безпеці громадян на території ЄС;

— Вказав завідомо невірну інформацію;

— Надав неправдиву особисту інформацію;

— Мета візиту не сформульована чітко або не підтверджена;

— Недійсний закордонний паспорт або не відповідає заданим критеріям.

 

Також віза може бути анульована в добровільному порядку самим заявником. Щоб самостійно закрити візу достроково, існує ряд причин:

 — Якщо ви отримуєте нову візу, коли у попередньої не закінчився термін (піврічна віза після воєводської);

— Якщо необхідно внести зміни в дані, виправити помилки. Або ж змінюється мета поїздки: наприклад, з робочою на студентську або навпаки;

— Пошкодження паспорта або позначки про отримання візи.

 

Самостійне анулювання польської робочої візи.

Щоб все зробити правильно, потрібно знати процедуру, як анулювати візу:

 1. Зверніться до ППВА за місцем реєстрації. Для цього не потрібно попередній запис.
 2. Напишіть заяву із зазначенням причини вашого бажання анулювати візу;
 3. Заяву буде розглянуто і прийнято по ній рішення. Зазвичай це займає близько тижня.

Як бачите, закрити візу зовсім не складно.

 

Як дізнатися чи анульована віза в Польщу?

Якщо ви побоюєтеся анулювання візи без вашого відома, можете звернутися із запитом до ППВА. Але це небажана міра, адже таке звернення може спровокувати це скасування. Тому, краще перевірити одним з простих способів, які не викликають підозр:

— постаратися в’їхати до Польщі;

— почати процес оформлення нової візи.

 Якщо ви писали заяву на анулювання візи самостійно, краще зробити запит в посольство Польщі. Вам дадуть відповідь протягом  2-3 робочих днів.

 

Найбільш поширені запитання в мережі:

 1. Може анулювати візу хтось за мене? — Ні не може. Заяву на анулювання вашої візи можете написати особисто ви з оригіналом паспорта у візовому центрі Польщі.
 2. Чи можливо анулювання візи роботодавцем? — Ні, анулювання візи — прерогатива консульства. Роботодавець може лише анулювати запрошення.
 3. Чи можна відразу відкривати нову візу після ануляції старої? — Так можна. При робочій візі найчастіше так і відбувається. Будьте уважні, коридори все одно залишаються, потрібно звертати увагу на тип візи і запрошення!
 4. Скільки буде коштувати анулювання візи? — Ця процедура безкоштовна, нічого платити не треба.

 

Якщо у вас залишилися додаткові питання, телефонуйте та пишіть  на номери:

 +38097-317-97-40

+38050-921-94-19 (Viber / WhatsApp)

+38073-051-67-12

З радістю проконсультуємо і допоможемо, ваша VizaMarket.

Мы в соц. сетях

АНУЛЮВАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ РОБОЧОЇ ВІЗИ: 16 комментариев

 1. Вася:

  Доброго дня, якщо на кордоні анулювали візу і перекреслили, чи можу її відновити? Якщо ні, коли можу відкривати нову?

  1. Marina:

   Доброго дня. Відновити її не можна. Відкривати нову можна відразу ж, але питання в тому чому саме її анулювали, якщо причина серйозна то існує вірогідність того що з тієї ж причини нову Вам також не відкриють.

 2. Ірина:

  Доброго дня ! Скажіть будь ласка якщо я особисто хочу анулювати воєводську робочу візу , чи зможу я після її ануляції поїхати закордон по біометрії ?

  1. Marina:

   Доброго дня, так можете.

 3. Марианна:

  Доброго дня! анулювали візу на кордоні після відмови у в’їзді, причиною було — анульоване на той момент запрошення на роботу. Які це може мати наслідки? Чи вносять після такого в базу SIS? І чи пустять в іншу країну, якщо їхати незабаром по біометричному.

  1. Elena:

   Доброго дня, якщо анулювали візу на кордоні через запрошення, тоді ніяких наслідків для Вас не буде і ви можете їхати по біометричному паспорту у Європу. Після такого не вносять в базу SIS.

 4. Олена:

  Доброго дня.Відкрита робоча віза на пів року по простому паспорту .Пробувши в Польші один тиждень повернулась на Украіну.Віза до квітня 2020.На Украіні пробула місяць приглашеніє навєрно анульоване .Чи можу я виєхати по біо до родини??

  1. Elena:

   Добро дня, так. Тільки у тому випадку, якщо у Вас немає коридору по безвізовому режиму.

 5. Альона:

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як мені перетнути кордон до Польщі, якщо я маю річну візу, відкриту на основі воєвудського запрошення, але в того роботодавця я вже не працюю і чи анульоване воно, я не знаю. Якщо я матиму нове запрошення (ошвядчення) від іншого роботодавця в PDF форматі, мене пропустять? Дякую.

  1. Elena:

   Добрий вечір. На жаль, дізнатись чи анульоване запрошення, чи ні Ви можете лише запитавши у вашого працедавця. Ви можете перетнути кордон маючи запрошення від іншого працедавця, але має бути лише оригінал. Освядченя в ПДФ форматі не підійде.

 6. Alona:

  Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, як мені перетнути польський кордон , якщо маю річну візу, відкриту на основі воєвудського запрошення, але в того роботодавця вже не працюю і чи анульоване запрошення не знаю.(Як дізнатися?) Якщо я матиму нове запрошення від іншого роботодавця (ошвядченє) в PDF форматі або в роздрукованому вигляді, мене пропустять? Дякую!

  1. Elena:

   Добрий вечір. На жаль, дізнатись чи анульоване запрошення, чи ні Ви можете лише запитавши у вашого працедавця. Ви можете перетнути кордон маючи запрошення від іншого працедавця, але має бути лише оригінал. Освядченя в ПДФ форматі не підійде.

 7. Яніна:

  Доброго дня, скажіть будь ласка я хочу анулювати північну візу до Польщі. Як я можу це зробити,і чи можу я потім їхати до
  іншої країни на сезону роботу по біометрикі? Дякую.

  1. Elena:

   Доброго дня, анулювати польску візу Ви зможете у візовому центрі Польщі. Так, після цього зможете поїхати до іншої країни по безвізовому режиму.

 8. Марія:

  Добрий вечір. Анулювати робочу візу до Польщі через «липове» запрошення. Яка вірогідність того , що в мене буде депортація. Чи можу отримати тільки штраф?

  1. Marina:

   Добрий день!
   Якщо ви знаходитесь на території Польщі та Вам прийшов лист про те, що віза анульована, тоді існує вірогідність депортації, але штрафу не буде. Якщо візу Вам анулювали при перетині кордону, тоді не буди ні депортації, ні штрафу, просто повернуть додому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка