ДОКУМЕНТИ НА СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

1. Документи на польську візу для неповнолітніх.

Студентська віза в Польщу необхідна не тільки тим, хто планує здобувати вищу освіту на території цієї країни, а й усім особам, які не досягли 18 років, які планують перебувати на території Польщі більше ніж 90 днів. Адже якщо термін перебування не перевищує 90 днів можна скористатися безвізовим режимом для українців. Список документів для подачі у візовий центр для відкриття студентської візи, ми розбирали в одній з попередніх статей СТУДЕНТСЬКА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ.

 

Не забувайте що для студентської візи, так як і для робочої, необхідно заздалегідь пройти реєстрацію часу і дати для подачі документів. Для цього один з батьків разом зі своїм закордонним паспортом і закордонним паспортом неповнолітньої дитини має сплатити візовий збір для студентів. Детальніше дивіться тут: ОПЛАТА ВІЗОВОГО ЗБОРУ ДЛЯ ВІЗИ ДО ПОЛЬЩІ

 

2. Вимоги до запрошення з навчального закладу.

Запрошення зі школи, дитячого садка і т.д. є підставою для відкриття студентської візи для дитини. Які існують підстави для отримання студентської візи для дитини описано тут: ПОЛЬСЬКА ВІЗА ДЛЯ ДИТИНИ. 

                                  пример справки в школу

Зверніть увагу на навчальний заклад, який виписує запрошення. Адже не всі навчальні заклади мають право запрошувати іноземців. Важливо мати чинне підтвердження з навчального закладу про те, що дитина зарахована або продовжує навчання. Врахуйте, що віза відкривається на 1 рік, тому щороку при відкритті візи слід надавати свіжі документи для нового навчального року. У запрошенні дитини повинні бути вписані дані всіх супроводжуючих осіб. 

 

3. Вимоги до страхового полісу для дитини.

При подачі документів на студентську візу людина повинна мати діючу страховку, яка відповідає вимогам візового центру (франшиза — 50 євро, покриття — 30000 євро). Серед всіх страхових компаній, поліси яких приймають для розгляду у візовому центрі, на першому місці знаходиться польська страхова компанія ПЗУ. За страховкою від ПЗУ звертайтеся + 38050-921-94-19 (Viber / WhatsApp).

Важливо! — на неповнолітнього страховий поліс не може бути виписаний. Страхувальником може виступати тільки повнолітній (один з батьків або опікун), в його поліс вписується дитина як застрахована особа.

 

4. Підтвердження наявності фінансових коштів.

Ця тема не так давно розбурхала всіх, хто планував відкривати студентську візу до Польщі. Адже дане нововведення істотно ускладнює процес отримання візи та можливості жити і вчитися в іншій країні. Детально про прийнятні варіанти підтвердження наявності грошових коштів, а також про необхідні суми ми писали в одній з попередніх статей: НОВІ ВИМОГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПРИ ВІДКРИТТІ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ.

Врахуйте, що довідка про доходи для візи повинна відповідати всім вимогам, у іншому випадку є ризик отримати відмову.

 

5. Додаткові документи:

— Оригінал і копія свідоцтва про народження

— копії паспортів батьків

— дозвіл від батьків на виїзд за кордон обов’язково завірений нотаріально!

 

Коли і від кого потрібно дозвіл:

— Дозволи на виїзд від батьків потрібні навіть якщо дитина буде подорожувати з двома батьками.

— Якщо дитину супроводжує під час поїздки третя особа — також потрібен дозвіл від обох батьків. Додатково в ньому вказуються дані цієї людини, а також знадобиться копія першої сторінки його закордонного паспорта і діюча віза.

— Якщо при відкритті візи надається паспорт одного з батьків, в який вписана дитина, то дозвіл від нього не буде потрібно. Але в цьому випадку документи може подавати тільки той, у чиєму паспорті вписана дитина.

— При наявності у дитини тільки одного офіційного опікуна, знадобляться документи, що підтверджують даний факт: рішення суду про одноосібне опікунство, свідоцтво про смерть і т.д.

 

Якщо у Вас виникають питання — пишіть в коментарях або звертайтесь за контактними номерами:

+ 38097-317-97-40

+ 38050-921-94-19 (Viber / WhatsApp)

+ 38073-051-67-12

Ваші VizaMarket!

Мы в соц. сетях

ДОКУМЕНТИ НА СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ: 8 комментариев

 1. Здравствуйте, что то не совсем я поняла как это?

  1. Marina:

   Добрый день, для более подробной консультации свяжитесь с нами +38050-921-94-19 (Viber / WhatsApp).

 2. Зоряна:

  Як знати, чи школа в якій вчиться дитина, має право запрошувати і наземців, щоб взяти засвідчення, дитина вчиться у п’ятому класі у Варшаві

  1. Elena:

   Доброго дня, трохи не зрозуміла ваше питання. Вам потрібно дізнатись чи може польска школа дати запрошення вашій дитині для відкриття візи?

 3. Зоряна:

  Читала що не кожна школа дає запрошення, і який документ потрібний зі школи

  1. Elena:

   можете звернутись до будь-якої школи, якщо вони погодяться видати запрошення від школи, то все нормально, можно подавати документи на візу. Дається просто заява від школи на фірмовому бланку, що вони чекають вашу дитину на навчання.

 4. Юля:

  Підскажіть може бути зус Польський!!Щоб не купувати страхівку в Україні

  1. Marina:

   Добрий день!На жаль ні, потрібно щоб була українська страховка, інакше у вас не приймуть документи в візовому центрі та можуть не пропустити на кордоні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка