ОПЛАТА ВІЗОВОГО ЗБОРУ ДЛЯ ВІЗИ У ПОЛЬЩУ

банки для оплаты визового сбора

Для чого потрібен візовий збір?

Візовий збір оплачується для того, щоб вам призначили день і час подачі документів для отримання польської візи у Візовому центрі Польщі.

 

Як відбувається оплата візового збору?

Оплата візового збору відбувається тільки в деяких банках України, а саме: Kredobank і Ideabank. Для того щоб його оплатити, реквізити не потрібні. Потрібно підійди до каси і сказати, що Ви хочете оплатити візовий збір на польську робочу візу, назвати місто подачі. Важливо! Будьте уважні у виборі міста, де збираєтеся подавати документи. Кожна область має право подавати документи в певних консульських округах. Місто подачі тільки за місцем прописки! Перед оплатою візового збору обов’язково уточніть, де Вам можна подати документи.

 

Як відбувається запис на чергу до візового центру?

Після оплати візового збору, в середньому, через робочу добу, повинен зателефонувати працівник візового центру і повідомити яку дату Вам призначив комп’ютер. Якщо дата підходить і всі документи до цього часу будуть готові, потрібно підтвердити запропонований день. Якщо Вам, з якоїсь причини, не підходить запропонована дата, Ви можете 1 раз відмовитися. Увага! Від другої запропонованої дати відмовитися Ви не можете інакше ваша квитанція буде анульована.

 

Що робити, якщо у вашому місті немає Kredobank або Ideabank?

У будь-якому випадку ви можете оплатити візовий збір тільки в цих 2-х банках. Якщо їх немає в вашому місті, потрібно їхати до найближчого населеного пункту, де є Kredobank або Ideabank. Якщо у вас виникла ситуація що Ви не можете сплатити особисто візовий збір, звертайтеся до нас. Ми допоможемо з цим питанням VizaMarket. 

 

Що робити, якщо втратили чек про оплату візового збору?

Така ситуація трапляється досить часто. Якщо Ви втратили чек про оплату візового збору — не страшно. Його можна відновити в будь-якому відділенні банку, в якому здійснювалась оплата раніше за додаткову оплату. На сьогоднішній день, це 100 грн.

 

Повернення коштів.

Якщо з якоїсь причини, Ви пропустили свій день подачі у візовому центрі Польщі, потрібно написати заяву на повернення коштів. Заява пишеться особисто заявником і тільки у візовому центрі. Після цього, гроші за візовий збір повертаються у відділення банку в якому раніше здійснювалася оплата. Гроші приходять протягом від 7 до 90 днів. 

 

Повторна оплата візового збору.

Щоб оплатити візовий збір вдруге, перша квитанція повинна бути анульована. Що потрібно зробити, щоб її анулювали?

1 випадок. Якщо Ви ще не підтвердили дату подачі у візовий центр Польщі, потрібно дочекатися дзвінок від оператора і сказати, що Ви хочете анулювати квитанцію.

2 випадок. Якщо Ви вже підтвердили дату подачі документів, потрібно поїхати до найближчого візового центру і особисто написати заяву на повернення коштів. Після цього почекати 3-5 робочих днів і тільки тоді квитанція буде анульована.

3 випадок. Якщо Ви не встигли подати документи в призначений день, можете відразу оплачувати візовий збір.

З усіх питань візового збору в Польщу звертайтеся до нас! Ми зможемо допомогти не тільки порадою, а й ділом, ваші Vizamarket

Мы в соц. сетях

ОПЛАТА ВІЗОВОГО ЗБОРУ ДЛЯ ВІЗИ У ПОЛЬЩУ: 52 комментария

 1. Микола:

  Доброго дня, в мене така ситуація: загубив квитанцію оплати візового збору. Звернувся в банк, мені сказали, що у них немає такої функції і вони мені не можуть видати дублікат. Що робити в такій ситуації?

  1. Marina:

   Доброго дня. У банку зобов’язані видати дублікат квитанціі за Вашим запитом. Скоріше за все, Ви потрапили на некомпетентного касира. Зверніться до іншого касира, або разом з цим касиром зателефонуйте на гарячу лінію банку і його проконсультують яким чином виписати Вам дублікат.

 2. Саша:

  Добрый день, оплатил сегодня визовый сбор, пришел домой и только сейчас увидел что в моей фамилии сделали ошибку, это критично?

  1. Marina:

   Добрый день. Ошибка в фамилии не критична. Главное чтоб были верны номер телефона, а также серия и номер паспорта.

   1. Сніжана:

    Добрий день, я оплатила на візу, і зробилам помилку у номері, що робити???

    1. Marina:

     Добрий день!Є 2 варіанти:
     1) зателефонувати на той номер , який Ви вказали в квітанції. Якщо номер належіть реальній людині, попросити щоб відповіли на дзвінок замість Вас та обовязково представились вами або вашим супругом (але також потрібно буде сказати ваші дані). Це як варіант.
     2) звернутися до візового центру та писати заяву на деактивацію вашої квітанції, та оплачувати нову квітанцію. На жаль, в візовому центрі не можуть виправити ваші дані в квитанції.

     1. Сніжана:

      А вона анулюється якшо не дозвоняться до мене??бо той номер шо у квитанції не дійсний

     2. Marina:

      На жаль так, візовий центр ії автоматично анулює.

 3. Тамара:

  Хочу подякувати Візімаркет за допомогу в оплаті візового збору. Потрібно було терміново все зробити, дівчата оперативно допомогли. Рекомендую!

  1. Marina:

   Доброго дня. Раді бути корисними для Вас)

 4. Вячеслав:

  Доброго днч.оплатили візовий збор,поизначили дату на 07.08.19. Але виникли обставини і не можемо подати документи на цю дату.Як повторно сплатити візовий збор ?

  1. Marina:

   Доброго дня. Якщо Ви не з’являєтесь у призначений день, то квитанція стає не активною. Тому 08.08 Ви можете повторно сплатити візвий збір і буде призначена нова дата. Також слід у візовому центрі написати заяву на повернення коштів по старій квитанції, це можна зробити і зараз і при подачі документів.

 5. Оксана:

  Доброго дня! Оплатила візовий збір 19.08.19 але досі не задзвонили і не призначили дату, наступні дні вихідні, потрібно чекати до понеділка за який термін часу можуть задзвонити?

  1. Elena:

   Доброго дня, не хвилюйтесь, з візового центру можуть подзвонити протягом 3 днів після оплати візового збору. У вихідні дні також телефонують. Чекайте на дзвінок.

 6. Скільки раз телефонують

  1. Marina:

   Доброго дня. Телефонують 3 рази, якщо не додзвонились і Ви не підтвердили дату, то дата подачі автоматично переноситься на тиждень пізніше і телефонують ще 3 рази. Якщо ж і тоді людина не бере слухавку і не підтверджує то квитанція деактивується і дата скасовується.

 7. Марина:

  Доброго дня.Візовий збір має бути лише в Ideabank або в Kredobank?

  1. Marina:

   Доброго дня. Так, лише ці два банки приймають оплату візового збору.

 8. Сергій:

  Таке питання після оплати візового збору вже вдома побачив що касир вказав місто дніпо замість Одеси як можна змінити місто подачі?

  1. Elena:

   Доброго дня, на жаль, вже нічого змінити не можна. Вам потріно анулювати цю проплату і оплатити нову.Щоб анулювати оплату візового збору, потрібно піти у будь-який візовий центр Польщі і написати там заяву.

 9. Анна:

  Доброго дня що робити якщо в квітанції в казаний не вірний номер.

  1. Elena:

   Доброго дня, потрібно анулювати поточну квитанцію (у візовомц центрі Польщі написати заяву) і проплатити нову з правильним номером телефону.

 10. Алла:

  Доброго дня, сталася така ситуація
  До мене сьогодні дзвонили з візового центру повинні були сказати на яке число мене поставили
  Я підняла трубку вони почали говорити а потім вибило і я так нічого не зрозуміла
  Підкажіть будь ласка чи до мене знову зателефонують?

  1. Elena:

   Так зателефонують, не хвилюйтесь, ждіть дзвінок.

 11. Олексій:

  Що робити, якщо вже 5 місяців не приходить смс про повернення коштів??

  1. Elena:

   Доброго дня, візьміть з собою оригінал квитанції та свій закордонний паспорт та підьть в найближче відділення банка де Ви платили візовий збір. Можливо кошти вже прийшли, просто смс не прийшло. Таке буває. В банку Вам скажуть точно.

 12. Володимир:

  У візовому центрі можливо уточнити дату і час подачі документів, якщо ви невпевнені чи підтвердили подачу, або щось незрозуміли?

  1. Elena:

   Здравствуйте, Вы можете позвонить в визовый центр и уточнить дату и время подачи, или проверить на сайте визового центра Польши.

 13. Serhii:

  Чи можу я оплатити візовий збір через інтернет?

  1. Elena:

   Доброго дня, на жаль, не можете. Оплачується візовий збір лишев Krado bank та Idea bank при особистій присутності.

 14. Володимир:

  Доброго дня, проплатив візовий збір в п’ятницю в обід, вже понеділок вечір так і не дзвонили не назначала час і дату подачі, з чим це може бути пов’язано!?

  1. Elena:

   Доброго дня, така ситуація може бути пов*язана із вихідними днями. Чекайте дзвінов від оператора або перевірте статус квитанції на офіційному сайті візового центру Польщі.

 15. Крупич Сергій:

  Доброго дня досі не дочекався дзівінка оператора 2 друга. Які зімною оплачували їм вже позвонили а мені ще ні сплатив візовий збір 27.11.2019що робити

  1. Крупич Сергій:

   Дякую уже позвонили

 16. Nags:

  Добрий вечер,як поступить правильно? Кредобанк неправильно вказав город надабуло Харьків а указали Львів,але у квитанціі невказано що Львів,в нас мало часу так як к нас запрошення,і ми втрачаемо дні. Що потрібно робити в такій ситуаціі

  1. Elena:

   Добрий вечір, у квитанції в будь-якому випадку, вказують місто подачі. Якщо Ви впевнені у помилці, потрібно анулювати квитанцію. Це можна зробити або у візовому центрі, або при дзвінку з візового центру, коли буде телефонувати оператор для підтвердження дати. Після ануляції квитанції, потрібно оплатити нову з правильним містом.

 17. ярослав:

  доброго дня
  от я проплатив ще 03 січня а до мене ще непозвонили що робити?

  1. Elena:

   Доброго дня, зачекайте. Були вихідні і візові центри не працювали. Мають в найближчий час зателефонувати.

 18. люба:

  Візовий збір—оплачується особисто —чи може заплатити хтось з родичів

  1. Elena:

   Добрий день, за вас візовий збір може заплатити лише офіційний чоловік.

 19. Zinovia:

  Я оплатила 27.12 до мене ніхто не передзвонив, що робити?

  1. Elena:

   Добрий вечір, перевірте в квитанції чи правильно вказали свій номер телефону. Якщо все вірно, подзвоніть до візового центру Польщі і запитайте. Вони мають дати відповідь. Номери візового центру Польщі: +38 044 390 78 26 / +38 032 298 44 10 +38 032 236 26 05 / +38 050 419 30 10 +38 067 343 04 80 / +38 093 170 38 51

 20. люба:

  Для оплати візового збору обов’язково має бути — оригінал закордонного та внутрішнього паспорта. чи може бути ксерокопія паспортів

 21. Іван:

  після оплати візового збору скільки днів чекати дзвінок?

  1. Elena:

   Доброго дня, як правило, оператори візового центру дзвонять на наступний робочий день. Інколи протягом 3-х робочих днів.

 22. Тамара:

  Два рази зірвався дзвінок з оператором ,чи зателефонують ще раз,якщо сьогодні субота

  1. Marina:

   Добрий день! Так, вони обовязково вам перетелефонують або на вихідних, або в понеділок. Вони телефонують в сумі 6 разів.

 23. Оксана:

  Чи телефонують з центру в неділю

  1. Marina:

   Добрий день! Так, телефонують.

 24. Сніжана:

  Доброго вечора. Мені в квитанцію вписали не правильний номер, то якщо не піду написати заяву у ППВА, то через скільки днів анулють мою квитанцію?

 25. Дмитро:

  Якщо в чекові з кредобанку не вірно вказано по-батькові?? Що робити??

  1. Marina:

   Добрий день! Це нічого страшного, тому що реєстрація йде по закордонному паспорту, там немає вашого по-батькові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка