ОПЛАТА ВІЗОВОГО ЗБОРУ ДЛЯ ВІЗИ У ПОЛЬЩУ

банки для оплаты визового сбора

Для чого потрібен візовий збір?

Візовий збір оплачується для того, щоб вам призначили день і час подачі документів для отримання польської візи у Візовому центрі Польщі.

 

Як відбувається оплата візового збору?

Оплата візового збору відбувається тільки в деяких банках України, а саме: Kredobank і Ideabank. Для того щоб його оплатити, реквізити не потрібні. Потрібно підійди до каси і сказати, що Ви хочете оплатити візовий збір на польську робочу візу, назвати місто подачі. Важливо! Будьте уважні у виборі міста, де збираєтеся подавати документи. Кожна область має право подавати документи в певних консульських округах. Місто подачі тільки за місцем прописки! Перед оплатою візового збору обов’язково уточніть, де Вам можна подати документи.

 

Як відбувається запис на чергу до візового центру?

Після оплати візового збору, в середньому, через робочу добу, повинен зателефонувати працівник візового центру і повідомити яку дату Вам призначив комп’ютер. Якщо дата підходить і всі документи до цього часу будуть готові, потрібно підтвердити запропонований день. Якщо Вам, з якоїсь причини, не підходить запропонована дата, Ви можете 1 раз відмовитися. Увага! Від другої запропонованої дати відмовитися Ви не можете інакше ваша квитанція буде анульована.

 

Що робити, якщо у вашому місті немає Kredobank або Ideabank?

У будь-якому випадку ви можете оплатити візовий збір тільки в цих 2-х банках. Якщо їх немає в вашому місті, потрібно їхати до найближчого населеного пункту, де є Kredobank або Ideabank. Якщо у вас виникла ситуація що Ви не можете сплатити особисто візовий збір, звертайтеся до нас. Ми допоможемо з цим питанням VizaMarket. 

 

Що робити, якщо втратили чек про оплату візового збору?

Така ситуація трапляється досить часто. Якщо Ви втратили чек про оплату візового збору — не страшно. Його можна відновити в будь-якому відділенні банку, в якому здійснювалась оплата раніше за додаткову оплату. На сьогоднішній день, це 100 грн.

 

Повернення коштів.

Якщо з якоїсь причини, Ви пропустили свій день подачі у візовому центрі Польщі, потрібно написати заяву на повернення коштів. Заява пишеться особисто заявником і тільки у візовому центрі. Після цього, гроші за візовий збір повертаються у відділення банку в якому раніше здійснювалася оплата. Гроші приходять протягом від 7 до 90 днів. 

 

Повторна оплата візового збору.

Щоб оплатити візовий збір вдруге, перша квитанція повинна бути анульована. Що потрібно зробити, щоб її анулювали?

1 випадок. Якщо Ви ще не підтвердили дату подачі у візовий центр Польщі, потрібно дочекатися дзвінок від оператора і сказати, що Ви хочете анулювати квитанцію.

2 випадок. Якщо Ви вже підтвердили дату подачі документів, потрібно поїхати до найближчого візового центру і особисто написати заяву на повернення коштів. Після цього почекати 3-5 робочих днів і тільки тоді квитанція буде анульована.

3 випадок. Якщо Ви не встигли подати документи в призначений день, можете відразу оплачувати візовий збір.

З усіх питань візового збору в Польщу звертайтеся до нас! Ми зможемо допомогти не тільки порадою, а й ділом, ваші Vizamarket

Мы в соц. сетях

ОПЛАТА ВІЗОВОГО ЗБОРУ ДЛЯ ВІЗИ У ПОЛЬЩУ: 14 комментариев

 1. Микола:

  Доброго дня, в мене така ситуація: загубив квитанцію оплати візового збору. Звернувся в банк, мені сказали, що у них немає такої функції і вони мені не можуть видати дублікат. Що робити в такій ситуації?

  1. Marina:

   Доброго дня. У банку зобов’язані видати дублікат квитанціі за Вашим запитом. Скоріше за все, Ви потрапили на некомпетентного касира. Зверніться до іншого касира, або разом з цим касиром зателефонуйте на гарячу лінію банку і його проконсультують яким чином виписати Вам дублікат.

 2. Саша:

  Добрый день, оплатил сегодня визовый сбор, пришел домой и только сейчас увидел что в моей фамилии сделали ошибку, это критично?

  1. Marina:

   Добрый день. Ошибка в фамилии не критична. Главное чтоб были верны номер телефона, а также серия и номер паспорта.

 3. Тамара:

  Хочу подякувати Візімаркет за допомогу в оплаті візового збору. Потрібно було терміново все зробити, дівчата оперативно допомогли. Рекомендую!

  1. Marina:

   Доброго дня. Раді бути корисними для Вас)

 4. Вячеслав:

  Доброго днч.оплатили візовий збор,поизначили дату на 07.08.19. Але виникли обставини і не можемо подати документи на цю дату.Як повторно сплатити візовий збор ?

  1. Marina:

   Доброго дня. Якщо Ви не з’являєтесь у призначений день, то квитанція стає не активною. Тому 08.08 Ви можете повторно сплатити візвий збір і буде призначена нова дата. Також слід у візовому центрі написати заяву на повернення коштів по старій квитанції, це можна зробити і зараз і при подачі документів.

 5. Оксана:

  Доброго дня! Оплатила візовий збір 19.08.19 але досі не задзвонили і не призначили дату, наступні дні вихідні, потрібно чекати до понеділка за який термін часу можуть задзвонити?

  1. Elena:

   Доброго дня, не хвилюйтесь, з візового центру можуть подзвонити протягом 3 днів після оплати візового збору. У вихідні дні також телефонують. Чекайте на дзвінок.

 6. Скільки раз телефонують

  1. Marina:

   Доброго дня. Телефонують 3 рази, якщо не додзвонились і Ви не підтвердили дату, то дата подачі автоматично переноситься на тиждень пізніше і телефонують ще 3 рази. Якщо ж і тоді людина не бере слухавку і не підтверджує то квитанція деактивується і дата скасовується.

 7. Марина:

  Доброго дня.Візовий збір має бути лише в Ideabank або в Kredobank?

  1. Marina:

   Доброго дня. Так, лише ці два банки приймають оплату візового збору.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка
View more Работник на склад