ПЕРЕТИН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО КОРДОНУ ПО БЕЗВІЗУ І ВІЗІ

 1. Перетин кордону за візою

Наявність діючої візи в Польщу ще не дає гарантії в’їзду в  країну, тому , нижче опублікована інформація буде корисна для Вас і зможе підготувати до різних аспектів на кордоні.

 

— документи, які необхідно мати з собою на кордоні за наявності візи:

 1. Закордонний паспорт з візою
 2. Страховий поліс
 3. Запрошення на роботу

 

— що можуть запитати на кордоні:

 

 

Якщо Ви їдете по польській робочій візі в Польщу на кордоні можуть запитати таку інформацію:

1. Куди їдете? — дана інформація вказана у Вас в запрошенні. Якщо Ви їдете працювати в іншу країну по польській візі — ніколи не кажіть це  працівнику прикордонної служби. Вас одразу висадять з автобуса / машини / поїзда і в кращому випадку, повернуть назад в Україну, в гіршому — анулюють візу. Якщо Ви робили візу від однієї фірми, а їдете працювати на іншу в Польщу, потрібно говорити тільки ту інформацію, яка написана в запрошенні.

2. Ким будете працювати? — цю інформацію Ви можете прочитати теж в запрошенні.

3. Де взяли запрошення? — це питання починають задавати вже тоді, якщо Ви не змогли відповісти ні на одне із запитань. Часто така ситуація трапляється з тими, хто купив документи для отримання візи, а компанія, яка допомагала їх робити  не проконсультувала з даних питань. Шпаргалка для таких ситуацій: говоріть, що ваш знайомий працював у цій компанії ось і допоміг Вам отримати запрошення від роботодавця. Ні в якому разі не кажіть, що документи купували, через це Вам можуть анулювати візу.

 

 1. Перетин кордону по безвізовому режиму

— документи, які необхідно мати з собою на кордоні:

 1. біометричний закордонний паспорт
 2. страховий поліс
 3. документ, що підтверджує мету вашої поїздки: запрошення на роботу, запрошення від бізнес-партнера, наявність грошових коштів якщо мета поїздки — туризм.

— що можуть запитати на кордоні:

 1. Куди їдете? — у Вас можуть поцікавитися в яку країну / місто їдете і що збираєтеся відвідати.
 2. Мета поїздки? — це питання дуже важливе, тому що від цього залежить які документи попросять показати як підтвердження того, що Ви не обманюєте. Наприклад, ви їдете як турист, але у вас з собою мало грошей і великі сумки, тоді працівник прикордонної служби може щось запідозрити і попросити додаткові документи (квитки назад, броні готелю і тд) або не пропустити через кордон. Достатньою сумою грошей для туриста в Польщі вважається 100 злотих в день. Не лякайтеся, на кордоні Ви просто можете сказати, що їдете тільки на тиждень подивитися країну, але навіть в цьому випадку у вас з собою повинно бути не менше 600 злотих. Якщо Ви їдете за біометричним паспортом на роботу, у Вас має бути запрошення (лист) на роботу від роботодавця — доказ мети поїздки.

 

3. Що можна перевозити через українсько-польський кордон

Не залежно від мети поїздки при перетині українсько-польського кордону важливо знати що можна брати з собою в дорогу, а що ні, щоб уникнути неприємних ситуацій.

— тютюнова продукція (2 пачки сигарет на людину),

— алкоголь (1 літр міцного алкоголю, 2 літра алкоголю не більше 22%, 4 літри вина і 16 літрів пива),

— медикаменти (якщо маєте ліки, які продають лише за рецептом, рецепт обов’язково повинен бути з собою при перетині кордону),

— м’ясо, молоко або продукти, до складу яких вони входять, суворо заборонені (навіть бутерброди).

Будь-які продукти (крупи, макарони, хлібно — булочні вироби) краще обмежити в кількості, навіть якщо вони не входять в список, в іншому випадку у працівників прикордонної служби можуть виникнути додаткові питання.

У цій статті ми постаралися максимально розповісти про найактуальніші проблеми при перетині українсько-польського кордону, якщо у вас залишаються питання — пишіть в коментарях або телефонуйте, ми з радістю допоможемо. Також будемо вдячні, якщо ви поділитеся цією статтею зі своїми друзями і знайомими. Ваша Vizamarket.

Мы в соц. сетях

ПЕРЕТИН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО КОРДОНУ ПО БЕЗВІЗУ І ВІЗІ: 2 комментария

 1. Оксана:

  Доброго дня, збираюсь їхати до Польщі на рік. Збирає з собою багато речей. Яка максимальна вага валізи може бути і чи обов’язково будуть її оглядати на кордоні?

  1. Marina:

   Доброго дня. Багаж в будь-якому випадку оглядати будуть. Щодо максимальної ваги — це залежить від того, яким транспортом Ви будете їхати чи летіти, для точної інформації зверніться до Вашого перевізника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка