Перетин українсько-польського кордону

  1. Перетин кордону по візі

Наявність діючої візи в Польщу ще не дає гарантії в’їзду в дану країну. Виходячи з цього, нижче опублікована інформація буде корисна для Вас і зможе підготувати до різних ситуацій на кордоні.

 

— документи, які необхідно мати з собою на кордоні при наявності візи:

 

  1. Закордонний паспорт з візою
  2. Страхівка
  3. Запрошення на роботу

 

— що можуть запитати на кордоні:

Якщо Ви їдете по польській робочій візі в Польщу на кордоні можуть запитати таку інформацію:

 

  1. Куди їдете? — дана інформація вказана у Вас в запрошенні. Якщо Ви їдете працювати в іншу країну по польській візі — не потрібно цього казати працівнику прикордонної служби, Вас одразу висадять з автобуса / машини / поїзда і в кращому випадку, повернуть назад в Україну, в гіршому — анулюють візу. Якщо Ви робили візу від однієї фірми, а їдете на іншу в Польщу, Вам потрібно говорити тільки ту інформацію, яка написана у вашому запрошенні.


      2. Ким будете працювати? — цю інформацію Ви можете прочитати теж у своєму запрошенні.

 

 

      3. Де взяли запрошення? — таку інформацію починають питати вже тоді, якщо Ви не змогли відповісти ні на одне із запитань. Часто така ситуація трапляється з тими, хто купував документи для отримання візи, а компанія, яка допомагала в оформлені документів не проконсультувала по вище опублікованих питанях. Шпаргалка для таких ситуацій: кажіть, що ваш знайомий працював на цій компанії ось і допоміг Вам отримати запрошення від працедавця. Ні в якому разі не кажіть, що документи купували, через це Вам можуть анулювати візу

 

   2. Перетин кордону по безвізовому режиму

 

 — документи, які необхідно мати з собою на кордоні:

  1. Біометричний закордонний паспорт
  2. Медична страхівка
  3. Документ, що підтверджує мету вашої поїздки: запрошення на роботу, запрошення від бізнес-партнера, наявність грошових коштів якщо мета поїздки — туризм.

 

— що можуть запитати на кордоні:

1. Куди їдете? — у Вас можуть поцікавитися в яку країну / місто їдете і що збираєтеся відвідати.

 

2. Мета поїздки? — це питання дуже важливе, тому що від цього залежить які документи попросять показати як підтвердження того, що Ви не обманюєте. Наприклад, ви їдете як турист, але у вас з собою мало коштів і великі сумки, тоді працівник прикордонної служби може щось запідозрити і попросити додаткові документи (квитки назад, броні готелю і тд) або не пропустити через кордон. Достатньою сумою грошей для туриста в Польщу вважається 100 зл в день. Не лякайтесь, на кордоні Ви можете сказати, що їдете тільки на тиждень подивитися країну, але навіть в цьому випадку у вас з собою має бути не меньше 600 злотих. Якщо Ви їдете по біометричному паспорту на роботу, у Вас має бути запрошення на роботу — доказ мети поїздки.

 

3. Що можна перевозити через українсько-польський кордон

 
Незалежно від мети поїздки при перетині українсько-польського кордону важливо знати, що можна брати з собою в дорогу, а що ні, щоб уникнути неприємних ситуацій.

— тютюнова продукція (2 пачки сигарет на людину),

— алкоголь (1 літр міцного алкоголю, 2 літри алкоголю не більше 22%, 4 літри вина і 16 літрів пива),

— медикаменти (якщо маєте ліки, які продають лише за рецептом, рецепт обов’язково повинен бути з собою при перетині кордону),

— м’ясо, молоко або продукти, до складу яких вони входять, суворо заборонені (навіть бутерброди).

Будь-які продукти (крупи, макарони, хлібно — булочні вироби) краще обмежити в кількості, навіть якщо вони не входять в список, в іншому випадку у працівників прикордонної служби можуть виникнути додаткові питання.

У даній статті ми постаралися максимально розповісти про найактуальніші проблеми при перетині українсько-польського кордону, якщо у вас залишились  питання — пишіть в коментарях або телефонуйте, ми з радістю допоможемо. Також будемо вдячні, якщо ви поділитесь цією статтею зі своїми друзями і знайомими. Ваша vizamarket.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка
View more Работник на склад
View more Упаковка косметики
View more Гипсокартонщики