РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ ПО ПОЛЬСЬКІЙ РОБОЧІЙ ВІЗІ

Національна віза будь-якої країни Євросоюзу дає право легально працювати тільки в цій країні. Офіційно працювати українцям по біометричному паспорту можна тільки в 2-х країнах: Польщі та Угорщині. Отримати робочу німецьку візу дуже складно. Що ж робити працівникам, які хочуть без ризиків працювати в Німеччині? Все не так все погано, як здається на перший погляд. Є варіант працевлаштування в Німеччині по польській візі на підставі візи ван дер Ельст.

 

Що таке віза ван дер Ельст (vander Elst visa)?

Дана віза видається на 90 днів у Варшаві (при наявності робочої національної польської візи) на підставі відрядження працівника в іншу країну для виконання конкретних робіт.

Робота на підставі vander Elst visa — найбільш офіційний спосіб працевлаштування в Німеччині по польській візі. Але, на практиці, для її отримання потрібно витратити багато часу і навіть надавши всі необхідні документи, можна отримати відмову. Тому часто вдаються до іншого способу — роботі по листам відрядження А1.

 

Що таке лист відрядження А1 і як його отримати?

Лист відрядження А1 — це підтвердження того, що Ваш польський роботодавець відправляє Вас у відрядження до Німеччини для виконання певних робіт. Самостійно його Ви отримати не можете. Також не рекомендуємо купувати або підробляти даний документ. При перевірці спеціальними органами Німеччини відразу стане зрозуміло, що це підробка.

 

Які документи потрібні для легалізації?

— Національна робоча польська віза

— Прописка

— Податковий номер

— Страхування

— Заява від роботодавця для отримання листа відрядження А1

— Договір між польським і німецьким роботодавцями.

 

Що необхідно знати про легалізацію?

— Дозвіл на роботу в іншій країні видається на певну посаду і компанію. При зміні роботодавця лист відрядження анулюється і потрібно подавати документи на новий.

— У відрядженні працівник може перебувати і виконувати роботи на території Німеччини не більше 90 днів у півріччі. Але, і тут є нюанси: дане відрядження можна оновити змінивши місце роботи в Німеччині або перетнути кордон і заїхати назад до Польщі. Тоді польський роботодавець може видати новий лист відрядження, продовживши ваше перебування на території Німеччини. Але, будьте обережні! Така схема не завжди діє і наслідки за дане рішення будете нести Ви.

 

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, телефонуйте за телефонами, зазначеними на сайті. З приводу співпраці, пишіть на пошту vizamarket@i.ua

Мы в соц. сетях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка