ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ОТРИМАЛИ ВІДМОВУ НА ВІЗУ ДО ПОЛЬЩІ?

Відсоток відмови на отримання польської візи — мінімальний. Українці, які дотримувалися правил подачі документів, ретельно вивчили і зібрали всі довідки, квитанції і запрошення — безперешкодно і на законних підставах перетинають кордон. Але, невелика ймовірність відмови все ж існує. Як не допустити відмов у польській робочій візі, і що робити, якщо настільки неприємна ситуація сталася ?

 

Відмова у візі в Польщу: шляхи вирішення проблеми

 

Для початку, слід пам’ятати, що якщо ви отримали відмову на візу в Польщу, але при цьому дотримувалися правил і порядку подачі документів, тоді дане рішення можна оскаржити.
Уважно вивчіть супровідний документ (формуляр), де пояснюються підстави відмови. Якщо вам прийшов формуляр з позначкою: запрошення на додаткову співбесіду або надати додаткові відомості / документи, то логічно, що дану вимогу слід виконати. У разі остаточної відмови:
1. Спробуйте подати документи на візу в Польщу  — повторно. Тільки цього разу, зберіть всі відсутні документи, виправте помилки — якщо такі були. Вартість візового збору на робочу візу оплачується повторно. Квитанція і її ксерокопія додаються до пакету документів.
2. Вимагайте перегляду рішення, подавайте на апеляцію. Для початку заповніть бланк для подачі апеляції. Просити переглянути рішення, ви маєте право протягом 20 днів, з моменту відмови. У більшості випадків, після розгляду справи в посольстві, попередня відмова анулюється і вам приходить дозвіл на виїзд за кордон.
3. Зверніться в спеціалізовані компанії. Пам’ятайте, що чим більше відмов на візу ви отримали, тим складніше її отримати в майбутньому. Оптимальним виходом з такої ситуації буде: звернення в спеціалізовані компанії. Агентство VizaMarket надає повний спектр послуг, пов’язаний з отриманням візи. Процес збору та оформлення документів беруть на себе досвідчені співробітники компанії, тим самим зводячи відсоток відмови до мінімуму. У разі невдалої подачі документів, ви можете звернутися за юридичною підтримкою, де будуть проаналізовані і озвучені ваші помилки.
І пам’ятайте, що найкраще вирішення проблеми — не допускати її. Щоб уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з відмовою на візу, слід відразу звернутися до кваліфікованої компанії, намагаючись вирішити проблему самостійно, ви можете втратити гроші, час і роботу за кордоном.

Мы в соц. сетях

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ОТРИМАЛИ ВІДМОВУ НА ВІЗУ ДО ПОЛЬЩІ?: 4 комментария

 1. Света:

  Подскажите пожалуйста такая ситуация :мы с мужем едем в Германию в гости через Польшу, но на Польшу у мужа отказ в рабочей визе. У меня одобрена рабочая виза на Польшу на 6 месяцев.Пустят ли на Польской границе мужа?

  1. Marina:

   Добрый день. Если у Вашего супруга биометрический загранпаспорт, то ему доступно 90 дней в полугодии для туристических поездок. Поэтому, даже если был получен отказ в рабочей визе, мужа пропустят на польской границе по безвизу, если он его еще не использовал.

 2. Карина:

  обрый день. Сын по безвизу 2 раза получил отказ во въезде в Польшу ( недостаточно средств). Может ли это негативно повлиять на выдачу рабочей визы? И какие дополнительно документы могли бы повлиять на положительное решение( возможно счет в банке, наличие недвижимости в Украине и т.д.).

  1. Marina:

   Добрый день. Данные отказы на въезд в Польшу никак не повлияют на получение рабочей визы. Дополнительных документов никаких не надо, только стандартный пакет. Для более детальной консультации — наберите нас по контактным номерам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка