ВОЄВОДСЬКА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ: ТЕРМІНИ, ВАРТІСТЬ, ПЕРЕВАГИ.

Воєводська віза в Польщу є оптимальним варіантом для тривалого працевлаштування. Адже по ній працівник зможе перебувати в країні 365 днів, не турбуючись про виїзди за межі держави. При цьому ви можете як турист перебувати в Шенгенській зоні протягом 90 днів. Але так, як між країнами Європейського Союзу практично відсутній прикордонний контроль, ця норма цілком умовна.

Зміст:

Річна віза в Польщу: перелік документів

Воєводська віза — плюси і мінуси

Воєводська віза: терміни і вартість

 

Річна віза в Польщу: перелік документів

Щоб отримати воєводську візу, необхідно зібрати стандартний перелік документів і подати до візового центру Польщі:

 1. Запрошення від Воєводи. Дане запрошення є скоріше не підставою для видачі візи, а фактично розпорядженням її видати. Адже якщо на руках є Воєводське запрошення, оформлене з дотриманням всіх норм, вам не можуть відмовити у видачі візи. Запрошення готує роботодавець, а оформляє Воєвода на прохання працівника.

2. Документи громадянина України:                                                                                                                 

       —  Закордонний паспорт;

       —  Паспорт громадянина України;

       —  Копії всіх сторінок з відмітками всіх паспортів;

       — Заповнена анкета;

       — квитанція про оплату візового збору;

       — 1 фотографія затвердженого зразка розміром 3.5 х 4.5 см

 

 1. Страховий поліс — є обов’язковим документом. Він оформляється на термін роботи в країні. Але якщо страховий поліс виписується для річної робочої візи від воєводи, його можна робити на мінімальну кількість днів — 30. Більш докладно про вимоги до страхових компаній для польської візи можна дізнатися тут: НОВІ ПРАВИЛА СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПОЛЬСЬКОЇ РОБОЧОЇ ВІЗИ.  

 

Воєводська віза — плюси і мінуси

Багато працівників прагнуть отримати воєводську візу. Але чи така вона гарна? Давайте розберемо нижче всі її переваги і недоліки.

Переваги. Звичайно, основною перевагою є тривалий термін перебування — один календарний рік. У Вас немає необхідності виїжджати в Україну, дотримуватись коридорів. При цьому, якщо у вас раніше була оформлена віза (польська національна або шенген) та існують обмеження по періоду знаходження, вони скасовуються річною візою.

Річна віза може бути видана після піврічної польської візи без коридорів і обмежень по термінах. Так само і після закінчення терміну дії воєводської візи, новий дозвіл видається без тимчасових обмежень, немає ніяких коридорів.

Недоліки. Мінусом цієї візи є те, що не всі роботодавці хочуть переоформляти на себе працівників з воєводської візою. Це досить тривала процедура. Також запрошення на дану візу готується відносно довго і коштує дорожче ніж інші запрошення на роботу в Польщу (якщо воєводське запрошення купувати, а не робити від роботодавця).

 

Воєводська віза: терміни і вартість

Терміни. В середньому процес оформлення воєводського запрошення і візи триває 45 днів. Але іноді чекати доводиться 60 днів, а то і більше. Тому, подбайте про те, щоб почати процес збору документів якомога раніше до передбачуваного початку роботи.

Вартість. Всі витрати по воєводському запрошенню бере на себе роботодавець. Якщо ви вдаєтеся до послуг посередників, тоді ця вартість індивідуальна і коливається в межах 300-450 євро залежно від того, які саме послуги вам будуть надані. Тому що багато фірм надають цілий комплекс послуг, крім запрошення. Це може бути і допомога в підготовці документів, написання заяв, заповнення анкет, оформлення страхового полісу та інше.

Якщо ж ви самостійно займаєтеся збором документів, тоді ваші витрати складуть 15 євро за послуги візового центру плюс вартість фото і ксерокопій документів.

 

Воєводська віза в Польщу допомагає вам довше залишатися в країні не перериваючи роботу. Це вкрай важливий момент і для роботодавця, і для працівника. Тому, запитайте у свого роботодавця воєводське запрошення, оформляйте візу і будьте впевнені, що найближчі 365 днів ви забезпечені роботою і вам не варто турбуватися про коридори і збір нових документів.

 

Якщо ви вирішили скористатися послугами інших компаній — посередників, будьте обережні у виборі; знайдіть інформацію про фірму, почитайте відгуки, попросіть скласти договір. Такі дії допоможуть зберегти ваші гроші і час. У тому випадку якщо у вас залишилися ще питання, пишіть нижче під текстом в коментарях або телефонуйте нам (номера телефонів вказані на сайті), ми з радістю допоможемо, ваша Vizamarket.

Мы в соц. сетях

ВОЄВОДСЬКА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ: ТЕРМІНИ, ВАРТІСТЬ, ПЕРЕВАГИ.: 8 комментариев

 1. Оксана:

  Добрый день. Подскажите,пожалуйста, если уже пробыл на территории Польши по воевудской визе год, сразу может быть оформлена следующая в того же работодателя без коридора

  1. Elena:

   Здравствуйте, да, можно открывать новую визу.

 2. Юлія:

  Добрий день. Чи може воєводське запрошення видаватись на 3 місяці.Якщо да, то віза теж робиться на 3 місяці. Дякую

  1. Marina:

   Добрий день! Воєвода має право видавати запрошення на той термін, який вважає за потрібне. Але в Україні у Вас навіть не приймуть документи до розгляду, тому що у запрошенні період праці має становити не менше 91 дня.

 3. славик:

  термін дії моєї візи за воєвудським запрошенням закінчуєься 28-го лютого 2020 року, тобто через півтора місяця. скажіть будь ласка чи можу я вже зараз почати оформлення документів на поновлення візи, не чекаючи закінчення терміну її дії? дякую.

  1. Marina:

   Добрий день! Так, можете.

 4. Святослав:

  Працюючи в Польщі по воєводській візі чи можу я подати на карту побиту(3 роки)

  1. Marina:

   Добрий день!Так, можете.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Горящие вакансии
View more Изготовление и ремонт палаток в Германии
View more Нужны гипсокартонщики на работу в Германию
Столяр
View more Столяр
View more Работник в лизинговую компанию со знанием немецкого языка